• ۲۴ تیر، ۱۳۹۶
  • ۱۲:۵۳
  • مشاهده: 5,805 بار

کسب اولین تندیس و نشان نوبل مدیریت (EFMD) توسط مدیر عامل شرکت جهان خودرو قائم

کسب اولین تندیس و نشان نوبل مدیریت (EFMD)

جناب آقای مهندس وحید احمدی مدیرعامل شرکت جهان خودرو قائم در اولین جشنواره بزرگ مدیریت در ایران که مورخ 17 تیرماه 96 در مرکز همایش های صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران برگزار شد موفق به کسب اولین تندیس و نشان نوبل مدیریت به عنوان معتبرترین جایزه مدیریتی اروپا از سوی این جشنواره شد.

این جایزه یکی از معتبرترین جوایز مدیریتی در اروپاست و بنا به درخواست نمایندگی بنیاد اروپایی توسعه مدیریت برای اولین بار بصورت اختصاصی با حضور نمایندگان بنیاد اروپایی توسعه مدیریت در ایران برگزار شد.

جایزه نوبل در سال 1895 به وصیت کارخانه دار و شیمی دان سوئدی، آلفرد نوبل که بیشتر او را به دلیل ابداع دینامیت می شناسند پایه گذاری شد. ششمین جایزه تحت عنوان نوبل اقتصاد برای اولین بار در سال 1968 میلادی توسط بانک مرکزی سوئد پایه گذاری شد. پس از آن سازمانهای متعددی در اروپا جوایز مشابهی تعریف نمودند. از آن جمله بنیاد اروپایی توسعه مدیریت که هر ساله جایزه نوبل مدیریت را به رهبران و مدیرانی که توانسته اند نقش موثری را در کسب و کار خود ایفا کنند اعطا می نماید. و در سال های گذشته مدیران شرکت های سرشناسی همچون ماکروسافت، اپل، نایک، آدیداس، سامسونگ، سونی به این مهم دست یافته‌اند.

برچسب:
شما باید ابتدا وارد شوید، تا بتوانید نظر دهید.